T Y P Y   L O D Í

K A N O E    A P A C H E

Požičiavame 3-miestne kanoe na splav Malého Dunaja. Naše stabilné kanoe je vhodné aj pre začiatočníkov, aj pre skúsených vodákov. Sú vhodné na rýchlejšie, ale aj pomalšie splavovanie Malého Dunaja. Kanoe sa dajú spojiť do katamaránu, čím sa zvýši ich stabilita a stanú sa bezpečnejšími na splav.

P R A M I C A

Pramica (laminátový čln) je 4 až 5-miestny čln na splav Malého Dunaja. Vhodná pre menšie rodinky a menšie partie. Splav na pramici zvládnu aj menej skúsení vodáci, alebo aj úplní začiatočníci.

V E Ľ K Ý    R A F T    H O B I T  4 0 0

Gumený čln pre 7 - 8 ľudí. Bezpečný aj pre deti. Vhodný na školské a rodinné výlety, firemné akcie. Splav na rafte zvládnu aj menej skúsení vodáci, alebo aj úplní začiatočníci.

M A L Ý    R A F T    H O B I T  3 5 0

Gumený čln pre 5 - 6 ľudí. Bezpečný aj pre deti. Vhodný na školské a rodinné výlety, firemné akcie. Splav na rafte zvládnu aj menej skúsení vodáci, alebo aj úplní začiatočníci.

M A L Ý   R A F T

Gumený čln pre 5-6 ľudí. Bezpečný aj pre deti. Vhodný na školské a rodinné výlety, firemné akcie. Splav na rafte zvládnu aj menej skúsení vodáci, alebo aj úplní začiatočníci.

R A F T   O N T A R I O

Šesťmiestny raft je vhodný na rekreáciu i adrenalínové splavy. Raft sa vyznačuje krytými palubami, je uzatvorený a do WW2 suchý. Ideálne na viacdenné splavy napríklad na Malý Dunaj pre partiu kamarátov, či rodinku s deťmi. Veľa úložného priestoru Vám umožní zbaliť sa aj na týždeň.

M O H L O    B Y   V Á S   Z A U J Í M A Ť